VIDEO KOJI SVE OTKRIVA: Ovo je huligan koji je pogodio ruskog golmana bakljom u glavu!

Ovako je zapaljena baklja, koja je bačena u pravcu golmana Igora Akinfejeva

• 67

Na snimku koji je u subotu ujutru postavljen na Jutjub, vidi se momenat kada jedan huligan pali baklju na stadionu u Podgorici tokom meča kvalifikacija za EURO 2016, koju potom baca i pogađa golmana ruske reprezentacije Igora Akinfjeva.

Taj trenutak na snimku vidi se od 3.20 na priloženom snimku.

Prekid meča između Crne Gore i Rusije je posle prvog incidenta trajao oko 35 minuta, a meč je konačno prekinut u 67. minutu.

NI ČOJSTVO, NI JUNAŠTVO: Huligani aplaudiraju dok ruski golman leži nakon što je pogođen bakljom! (VIDEO)

Golman Akinfejev nije zadobio ozbiljnije povrede, ali je za svaki slučaj prebačen u Klinicki centar Crne Gore.

- On je doveden u bolnicu sa povredama vrata i manjim opekotinama. Ispitivanjem je utvrđeno da nema ozbiljnije ozlede, ali će ostati nekoliko sati na posmatranju - rekao je lekar Miljan Zindović iz Hitne pomoći podgoričke bolnice.

Pogledajte sukob fudbalera Crne Gore i Rusije zbog kog je meč u Podgorici definitivno prekinut! (VIDEO)

Utakmica u Podgorici prekinuta je pri rezultatu 0:0, a Fudbalski savez Crne Gore suočen je sa verovatno drastičnom kaznom UEFA.

FUDBALERI CRNE GORE: Rusi su samo čekali da se nešto desi! Sudije bile pod pritiskom!