Crveni karton pomogao Albancima da sruše Jermene! (VIDEO)

Reprezentacija Albanije pobedila je Jermeniju sa 2:1 u I grupi kvalifikacija za EURO 2016. godine

• 8

Reprezentacija Albanije pobedila je Jermeniju sa 2:1 u Elbasanu u grupi I kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. godine.

Ipak, može se reći da su se naši južni susedi provukli protiv gostiju iz Jermenije, pošto su gubili od 4. minuta, i tek posle isključenja gostujućeg igrača Hambadžumijana u 70. minutu uspeli su da preokrenu rezultat.

Jermenija je povela već u 4 minutu preko Jure Movisijana na asistenciju najboljeg igrača svoje reprezentacije Mikitarijana.

Albanci su izjednačili u 77. minutu, sedam minuta nakon što je igrač Jermenije isključen zbog drugog žutog kartona. Mavraj je iskoristio centaršut saigrača sa leve strane i udarcem glavom zatresao mrežu golana gostiju.

Konačan rezultat postigao je Gaši četiri minuta kasnije i doneo Albaniji tri boda, čime su došli do ukupno sedmog, koliko imaju i Danscie.