Žalgiris je srušio Zvezdu ovim zakucavanjem posle neverovatne akcije ! (VIDEO)

Džejms Anderson je u poslednjem minutu susreta atraktivnim zakucavanjem srušio nade košarkaša crveno-belih da mogu do pobede u Litvaniji

• 1

Crvena zvezda je poražena na gostovanju u Kaunasu od Žalgirisa sa 76:70, ali je meč bio neizvestan do samog kraja i prelomljen je tek u poslednjem minutu utakmice.

NIŠTA OD IZNENAĐENJA: Zvezda se izgubila u zelenoj šumi!

Bobi Marjanović ušao u istoriju Evrolige!

Pri rezultatu 71:69 za Žalgiris, domaćini su bili na ivici izgubljene lopte. Jedan šut se odbio prema aut liniji, ali je Jankunas požrtvovano skočio ka reklamama, bacio loptu bez gledanja ka centru, gde je prihvatio Milaknis, koji je takođe bio na ivici gaženja linije, čime bi lopta takođe bila dodeljena crveno- belima. On je pasom iz skoka dodao loptu do Vila Čerija, koji je poslao alej-ap pas Džejmsu Andersonu, koji je akciju završio atraktivnim zakucavanjem, i time faktički prelomio meč.