Može se i bez Nedovića kad je Lučić tu: Vrhunsko zakucavanje srpskog košarkaša! Valensija u polufinalu! (VIDEO)

Naredni rival ekipe za koju nastupaju Nedović i Lučić je Real Madrid

• 1

Valensija je u polufinalu plej ofa španskog prvenstva!

U trećem meču, uspela je da savlada Bilbao na gostujućem terenu rezultatom 71:70 za konačan rezultat u seriji 2:1.

Interesantno, i ovom meču je slavila ekipa koja je bila gost, a Valensija je imala dvocifrenu prednost u prvom poluvremenu koju je domaćin smanjio.

U neizvesnoj završnici, poene za pobedu postigao je Pau Ribas sa linije penala, a sve je bilo gotovo kada je bivši kapiten Partizana Vladimir Lučić uhvatio loptu i sprečio igrače Bilbaoa da upute poslednji šut.

Inače, Lučić je postigao na ovom meču dva poena i upisao još tri skoka za 15 minuta na parketu. Nemanja Nedović nije igrao zbog povrede.

ĐORĐEVIĆ: Evo zašto nisam pozvao Lučića!

Inače, Lučić je svoje poene postigao na veoma atraktivan način.