Rajković primio gol sa 25 metara: Da li je mogao bolje da reaguje i spreči poraz? (VIDEO)

Zlatnom orliću ne ide baš najbolje u dresu izraelskog Makabija

• 10

Posle odlično debija, kada je proglašen igračem utakmice, usledilo je nekoliko loših partija Predraga Rajkovića u ekipi koju predvodi Slaviša Jokanović.

Fudbaleri Makabija iz Tel Aviva izgubili su utakmicu 4. kola izraelske lige od Hapoeala Ranane rezultatom 2:1.

>>>Rajković zauzeo pravi stav posle košmarnog debija u Ligi šampiona!

Makabi je kontrolisao tok meča, a gosti su bili ubitačni preko kontra napada. Hapoel je u okvir gola šutnuo tri puta, a dva puta su bili precizni.

Rajković nije bio direktni krivac ni za jedan od dva gola jer je prvi postignut odličnim šutem sa 30 metara, a drugi iz kontra napada nekoliko minuta pre kraja utakmice.

Jokanović je pored Rajkovića u prvu postavu uvrstio i Nikolu Mitrovića.

Makabiju je ovo prvi poraz u sezoni. Nakon 4 odigrana kola nalaze se na trećem mestu i  imaju 7 bodova, 5 više ima prvoplasirani Makabi Petah Tikva.