Da li ove reči Milinkovića znače da on sam odlazi iz Partizana?

Trener crno-belih bio je neraspoložen za priču posle novog kiksa svoje ekipe

• 33

Partizan je u Surdulici kiksnuo još jednom, pošto je Radnik došao do boda i to posle vođstva crno-belih od 2:0. To je već sedmi put da u ovoj sezoni aktuelni šampion nije došao do tri boda u Superligi. Iz 13 odigranih utakmica izabranici Zorana Milinkovića osvojili su svega 21 bod i imaju skor od šest pobeda, tri remija i četiri poraza.

Trener Partizana nije bio previše raspoložen za priču posle meča, kratko je prokomentarisao da je loša igra u drugom poluvremenu koštala crno-bele dva boda.

- Šta da kažem, primili smo dva gola iz dve kontre. Nismo imali nivo igre iz prvog poluvremena, i to je uticalo na rezultat, koji je za naš jako loš - rekao je Milinković.

Na konstataciju novinara Arene Sport da se za Partizan nastavlja gust raspored i nove teške utakmice Milinković je dao zagonetan odgovor, kojim je nagovestio da bi možda i mogao da napusti klupu crno-belih.

- Videćemo, videćemo... - bilo je sve što je popularni Kiza rekao na to i zaputio se ka svlačionici.