Čukarički srušio Spartak i prestigao Partizan!

Ubedljiva pobeda ekipe sa Banovog brda nad Subotičanima od 3:0 za sigurno treće mesto na tabeli

• 1

Fudbaleri Čukaričkog savladali su u Beogradu ekipu subotičkog Spartaka sa 3:0, u prvoj utakmici 15. kola Superlige Srbije.

>>>Fudbaler Čuke sanja stative i prečke posle het-trika: Samo da postignem prvi sledeći..

Čukarički je potvrdio dobru formu i sedmom pobedom ove sezone preuzeo treće mesto na tabeli sa 13 bodova zaostatka za vodećom Crvenom zvezdom.

Subotičani su pretrpeli već osmi poraz, peti zaredom, i ostali na začelju, tako da im u nastavku takmičenja predstoji neizvesna borba za opstanak.

Domaćin je na Banovom brdu dominirao i bez posebnih teškoća zasluženo došao do važnih bodova, dok su gosti prokockali veliku priliku da meč uvedu u neizvesnost u 65. minutu, kada nisu realizovali penal.

Spartak je odustao od dalje borbe kada je Marinković 15 minuta pre kraja postigao autogol i rešio utakmicu.

Čukarički - Spartak 3:0

(Matić 23, Galvao 45, Marinković 75. autogol).