Ronaldo dao gol iz nepostojećeg penala i neviđeno se obrukao! (VIDEO)

Portugalac je bio u centru pažnje na gostovanju Reala Eibaru u kom je ''kraljevski klub'' slavio sa 2:0

• 1

Real Madrid je slavio na gostovanju Eibaru sa 2:0, golovima Gereta Bejla u 43. minutu, i Ronalda sa bele tačke u 82. minutu.

Posle poniženja u El Klasiku prethodnog vikenda, zabeležio trijumf u Primeri i smanjio je zaostatak za Barselonom na šest bodova, a dva manje ima od gradskog rivala Atletika.

Bejl je načeo Eibar u finišu prvog poluvremena kada je glavom prosledio loptu u mrežu posle centaršuta Moldrića.

Sve dileme oko pobednika rešio je Ronaldo u 82. minutu kada je pogodio sa bele tačke posle diskutabilnog penala nakon što je Karvahal pao u kaznenom prostoru.

Ronaldo je tokom vođstva od 1:0 hteo i da postigne gol na atraktivan način - makazicama, ali je to bio veliki promašaj, jer je loše zahvatio loptu, a to je sa osmehom propraćeno na stadionu Eibara.

Portugalac je pokazao i nervozu tokom drugog poluvremena, a posle jednog duela je završio na zemlji, pa je nezadovoljan odlukom arbitra gestikulirao ka njemu

Nešto ranije Fudbaleri Hetafea savladali su Viljareal na domaćem terenu sa 2:0 (1:0).

Golove za domaći tim postigli su Anhel Lafita u 21. i Alvaro Vaskez u 51. minutu.

>>>VELIKI PEH VEZISTE ATLETIKA: Šutnuo protivnika u zadnjicu i završio u bolnici (VIDEO)

>>>Nejmar i Suarez namestili gol Mesiju u jubilarnom meču u karijeri (VIDEO)

Lafita je kod prvog gola lepo prošao po levoj strani i dobrim šutem matirao golmana Areolu. Strelac prvog gola asistirao je u 51. Vaskezu za konačan rezultat i pobedu domaćina.

Ovom pobedom Hetafe je dospeo na deobu 13. mesta sa 14 bodova, koliko ima i Rajo Valjekano, sedam manje od šestog Viljareala.