Zidanov Real ređa petice: Četiri gola za 11 minuta! (VIDEO)

Još jedna dominantna igra i pobeda Madriđana pod vođstvom francuskog trenera

• 0

Fudbalerima Reala očito je prijala promena na klupi, odnosno odlazak Beniteza i dolazak Zidana, koji je na drugoj utakmici kao prvi trener Madriđana video novu rapsodiju Ronalda i družine.

Posle Deportiva, i Sporting je ispraćen kući sa pet lopti u mreži, i to za prvih 45 minuta, pa je donekle razumljivo opuštanje domaćeg tima u nastavku, kada je dozvolio gostima da ublaže poraz - 5:1!

O tome koliko su Madriđani bili inspirisani i raspoloženi za igru svedoči podatak da su prva četiri gola postigli u roku od samo 11 minuta (od 7. do 18.)!

Goleadu je najavio Geret Bejl, na dodavanje Krosa iz kornera, nastavio je Ronaldo dva minuta kasnije, a Benzema se nedugo potom pobrinuo za najlepši potez meča, kada je "polumakazicama" uhvatio nabačenu loptu Bejla i poslao je u gol.

Furiozni nalet Reala u povoju meča krunisao je Ronaldo njegovim drugim golom, a onda, pošto su gosti "dobili" pola sata da odmore, Benzema ih je nokautirao pred odlazak na odmor.

Počasni gol za Sporting postigao je Ivete Lopez u 62. minutu.