Runijeva magija odvela Junajted u 5. kolo FA Kupa! (VIDEO)

Kapiten Mančestera postigao fenomenalan gol protiv drugoligaša

• 0

Konačno, malo radosti i za navijače Mančester junajteda.

Fudbaleri Luja Van Gala prvi su se plasirali u peto kolo FA Kupa, posle pobede nad Derbi Kauntijem u gostima, rezultatom 3:1.

Najatraktivniji detalj utakmice dogodio se u 16. minutu, kada je Vejn Runi postigao majstorski gol i njime doveo goste u vođstvo.

Kapiten Junajteda je poslao fenomenalnu "kiflu" u dalji ugao čuvara mreže "ovnova", van njegovog domašaja, tako da je parada domaće "jedinice" samo ulepšala momenat.

Torn je izjednačio u 37. minutu, ali uzalud su se ponadali navijači Derbija da njihov tim može doći do ozitivnog rezultata, jer su Blind i Mata postavili stvari na svoje mesto.