NOVA MAJSTORIJA RIKARDINJA: Portugalac je osramotio i Španca, Arena mu se klanjala (VIDEO)

Ipak, Portugalija je završila učešće na EP

• 4

Rikardinjo je verovatno najbolji futsaler Evrope, ali ne može sam! Postigao je još jedan fenomenalan gol, ali je Portugalija poražena od Španije u četvrtfinalu sa 6:2.

Čini se da je sve bilo rešeno nakon prvog poluvremena kada su Španci imali prednost od 3:0.

Portugalija nije imala snage da preokrene rezultat, ali Rikardinjo jeste za novi neverovatan potez i pogodak za 4:2 u 25. minutu.

Dovoljno za preokret, ali je Furija kontranapadima dala još dva gola. Koliko publika u Beogradu ceni Rikardinja pokazuje i činjenica da ga je cela hala pozdravila pre meča.