28. februar 2016 | 12:27

Ciga prica o postenju !!!!????

• Crveno bijela Krajina

28. februar 2016 | 08:50

Sve sto ste krali 6 godina obilo vam se o glavu. Jedna od sladjih pobjeda. A sad ako vas nije sramota igrajte taj plej of.

• 28. februar 2016 | 11:16

Nusknvp

@Crveno bijela Krajina

E pa bas smo se nakrali u tih 6.godina, neka je sad sve posteno kao sinoc i da bogu hvala nema vise 5.minuta pravde za srpski fudbal vise, pa kad onda dodje Kairat i direktni crveni u 3.minutu onda sve dodje na svoje :)))) Sretno do Juna grubeti

• Racky

28. februar 2016 | 08:12

Sad inspekcija nek udje i nek pleni.Zar je normalno da meni dolaze da iskljuce struju za 2800,2100,2400 din u godini dana a ovde ko u Beverli Hilsu,stvarno ce zivimo bolje ako budete prvaci.

• 28. februar 2016 | 15:33

Milan

@Racky

Pa ako ne platis 2.800 i treba da ti iskljuce struju :-)

28. februar 2016 | 03:02

Da imaju imalo obraza izvinuli bi se i sakrili u misiju rupu. Bruka!

• Kaiser

27. februar 2016 | 23:44

Zar alkohol nije zabranjen oko terene kada se igra utakmica !

• 28. februar 2016 | 03:43

How Yes No

@Kaiser

U Partizanu je to ukinuto zadnja 32 poena.

@Kaiser

Na tom terenu gde se pije sampanjac se nije igrao derbi.Jedino ako je partizan sredio gostujicu svlacionicu u zvezdine boje da nas oraspoloze da ih ne nabijemo sa 5 komada.

• 28. februar 2016 | 12:36

@Žika Živac@

@Kaiser

Zabranjen jeste,ali za Saleta Iliça to ne važi!

• Skor

27. februar 2016 | 23:29

Neka nek piju sad kad je hladno kad dodje leto popice izbacivanje u sezoni kupanja ,sve nepravde se uvek obiju o glavu,a ovo danas je kradja samo takva ,a zvezda sa ovim timom nema sta da trazi u Evropi ,tamo nema Glodjovica i sklanjanja Kataiu kad dribla ,videlo se veceras kakav je dribler,moju babu ne bi predriblo ,ako mu se ne skloni

@Skor

Da li si ti svestan koliko truckas i lupas gluposti. Nije ti smetalo 5 godina nameštanja i vezanih titula, nije ti smetalo krađa protiv Novog Pazara u BG 4:3, krađa u finalu kupa sa Vojvodinom, gol u derbiju u 96 minutu iliti produzi dok partizan ne da gol, poništen gol Milijasu, start nad Kaduom za penal nedosuđen, sviranje ne postojecih faulova, penala, opstruiranja igre od strane sudija, nameštanja protiv filijala: Metalac, BSK, Hajduk čuveni Džomba, Donji Srem, Inđija... Ćuti i pokrij se ušima, crni ste ko crna zemlja..

• 28. februar 2016 | 05:01

Dex

@Skor

Ajde ne lupetaj. Zvezda ima male sanse u evropi samo zato sto nije povlascena i morace da igra protiv ozbiljnih ekipa inace ivaj tim moze mnogo

• 28. februar 2016 | 05:40

Capo

@Skor

Ahahahahahaa,ako si zavrsio sa konferecijom možeš se vratiti u rupu mišu ;-)

• 28. februar 2016 | 06:12

pedja

@Skor

koliko vidim zaboravio si da je u proslom derbiju,Kataji predriblovao pola vase odbrane i dao gol.I ne pjeni se previse,skodi ti!!!!!!!!

• 28. februar 2016 | 08:46