Četvrti gol Adema Ljajića, Inter slavio! (FOTO) (VIDEO)

Reprezentativac Srbije doveo je "neroazure" u vođstvo protiv Palerma

• 6

Srpski reprezentativac Adem Ljajić postigao je vodeći gol za Inter na meču Serije A sa Palermom. Meč 28. kola završen je pobedom "neroazura" 2:1.

Ljajić je u 11. minutu mirno primio loptu i pošao u dribling da bi se taman lepo namestio za precizan šut u donji desni ugao gola.

Ovo je ukupno bio četvrti gol Ljajića u dresu Intera, a treći u Seriji A.

Vođstvo je u 23. minutu duplirao Ikardi na asistenciju Palasija. U finišu poluvremena je Vazkez umanjio predsnost domaćih, ali pitanje pobednika rešava Perišić u 54. minutu.

Inter se učvrstio na petom mestu ispred gradskog rivala Milana sa 51 bodom.