BARSI PRIPAO MINI EL KLASIKO: Klinac ispalio projtektil sa 30 metara! (VIDEO)

Kakvo zagrevanje za 265. El Klasiko narednog vikenda

• 0

Zagrevanje za 265. "El Klasiko" priredili su igrači Barselone i Real Madrida, koji imaju manje od 12 godina.

Na terenu "La Masija" je odigran dečiji veliki derbi španskog fudbala, a slavili su Barsini klinci rezultatom 2:0.

Daleko od toga da nije bilo uzbuđenja na ovom meču - u prvom poluvremenu su domaći oštećeni za penal, pogodili su stativu i iznudili odličnu intervenciju Realovog golmana.

U nastavku su nagrađeni za boju igru najpre golom koji je postignut glavom, a pobedu je zapečatio na spektakularan način dečak čije ime morate da zapamtite.

Toni Karavaka je izveo takav slobodan udarac sa 30 metara da bi morali da mu aplaudiraju već stasali profesionalci.