Ikardi i Brozović ostavili Napoli bez titule? (VIDEO)

Neroazuri pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu - 2:0

• 0

Inter je odigrao za sebe, ali i za Juventus! Pobedom nad Napolijem rezultatom 2:0, Neroauzuri su ostali u trci za 3. mesto koje vodi u Ligu šampiona, a s druge strane protivnika praktično izbacili iz trke za titulom.

Juve sada ima šest bodova više od Napolija i meč manje sa Palermom, dok Inter ima tri boda manje od Rome koja u nedelju gostuje Atalanti.

Strelci za Inter bili su Mauro Ikardi u 4. i marcelo Brozović u 44. minutu upravo na Ikardijevo dodavanje. Napoli je još jednom pokazao da niej ista ekipa sa i bez suspendovanog Iguaina kom je kazna u međuvremenu smanjena.

Veliki pobednik ovog kola je i maleni karpi koji je demolirao Đenov na svom terenu rezultatom 4:1 i tako za tri koraka pobegao iz zone ispadanja.

Dva gola u finišu prvog, jedan na početku i jedan na kraju drugog poluvremena bili su dovoljni za preokret domaćeg tima. Vredi pomenuti da je za Đenovu od 46. minuta igrao i Darko Lazović.

Bolonja - Torino 0:1