Počela trka za Trofej Voždovca!

Amaterske fudbalske seniorske ekipe sa Voždovca teći put zaredom odmreiće snage na Trofeju Voždovac

• 1

Mečevima na igralištima u Pinosavi i Ripnju, u subotu je počeo Turnir „TROFEJ VOŽDOVCA 2016“ koji po treći put okuplja amaterske, seniorske fudbalske klubove sa Voždovca.

Na turniru učestvuje 6 ekipa podeljenih u dve grupe, a najbolji će se boriti za trofej na stadionu FK „Voždovac“, 10. Avgusta 2016. godine, u 20 časova.

Prva utakmica grupe „A“ odigrana je na igralištu Fudbalskog kluba „Avala 1939“ u Belom potoku, između ekipa FK „Avala-1939“ i FK „Pinosava“.

Domaćin je poveo u 5. minutu prvog poluvremena golom Kovačević Nenada, zatim je Paunović Aleksandar ponovo zatresao mrežu protivničkog tima u 35. i 37. minutu, Savić Vladimir u 61. i 76. minutu.

FK „Avala- 1939“ dovodi u vođstvo 5:0, golom Stefana Cvetića u 79. minutu smanjuje se vođstvo na 5:1, ali ne zadugo Dušan Stepić u 81. minutu menja rezultat na 6:1 u korist FK „Avala-1939“ ,koji je i ostao ne promenjen do kraja utakmice.

Ekipe grupe „B“ FK „Minel“ i FK „Torlak“ odmerile su svoje snage u 18 časova na terenu Fudbalskog kluba „Minel“ u Ripnju. Strelci David Malić u 33. minutu i Aleksa Radoičić u 88. minutu, utakmica je završena rezultatom (0:2).

Obe utakmice protekle su u najboljem redu bez incidenata i u skladu fer- pleja. U nedelju 31.07. 2016. u 10:00 časova na stadionu FK „Avala-1939“ u Belom potoku, sastaju se ekipe grupe „A“, FK „Pinosava“ - FK „Rekreativo“, a u 18 časova na terenu FK „Minel“ u Ripnju, sastaće se ekipe grupe „B“, FK „Torlak“ - FK „Heroj Polet“.