≫

Navijači Zvezde su mu zviždali, a on nije hteo da priča za medije posle utakmice

Pablo Muče nije želeo da analizira utakmicu sa italijanskim klubom

• 10

Jednu od najslabijih partija na stadionu "Rajko Mitić" imao je Pablo Muče na utakmici sa Sasuolom (1:1).

Argentinac je imao idealnu priliku u prvom poluvremenu, ali njegova izdanja u poslednje vreme nisu opravdala očekivanja navijača.

Baš zbog toga je ispraćen zvižducima kada je izlazio iz igre u 80. minutu, kako bi ga zamenio David Babunski.

Nakon utakmice, Muče nije želeo da daje izjave za medije.

Na molbu našeg novinara da odgovori makar na jedno pitanje, Muče je na španskom jeziku rekao da ne želi.

Kakvo je vaše mišljenje o Mučeovoj ulozi u Zvezdi od kako je stigao u ekipu?