≫

Mirisalo je na produžetke, a onda su Erera i Rašford spasili Junajted!I Siti ide dalje, Jokan pao u 90. minutu (VIDEO)

Murinjov tim se mučio, ali prošao u osminu finala Liga Kupa

• 0

Tri vezana poraza poprilično su izdrmali Mančester junajted koji nije mogao da poželi bokjeg protivnika za izlazak iz krize. Ipak, Nortempton je popprilično namučio izabranike Žozea Murinja koji su, na kraju, uspeli da se domognu osmine finala Liga Kupa - 3:1 (1:1).

Mirisalo je na produžetke već sredinom drugog poluvremena, s obzirom na to da Junajted uopšte nije imao igru. na teren su ušli Ibrahimović i Rašford, a upravo je ovaj poslednji postavio konačan rezultat.

Asistent mu je bio Ander Erera u 74. minutu, kada je mladi napadač iskoristio kiks domaćeg golmana, a Španac je samo osam minuta ranije projektilom sa 23 metra doneo novu prednost Đavolima.

Za prvu je najzaslužniji Kerik, a i njegov udarac u 17. minutu takođe je bio sjajan. Ali, na poluvremen se otišlo s rezultatom 1: s obzirom na to da je Revel u 42. iskoristio penal napravljen od strane Blinda.

I Mančester Siti je u osmini finala posle pobede nad Svonsijem. Posle mršavih 0:0 na poluvremenu, Kliši  i Garsija su rešili pitanje pobednika. Konačan rezultat (2:1) postigao je Sigurdson u 93. minutu.

Totenhem je demolirao Džilingem sa 5:0, Sautempton je slavio 2:0 kod kuće, a Fulam je ispao u 90. minutu.

Imali su puleni Salviše Jokanovića priliku da eliminišu Bristol, ali je Vudrov promašio penal pri rezultatu 1:1. Na kraju, kazna u nadoknadi preko Abrahama.