≫

MAJSTORIJA: Ljajić je primio loptu na ivici kaznenog prostora, dvojica ga odmah napala, ali im ništa nije pomoglo (VIDEO)

Torino remizirao na gostovanju Udinezeu zahvaljujući srpskom fudbaleru koji je u 77. minutu postavio konačan rezultat

• 12

Adem Ljajić nastavlja sa sjanim partijama u dresu Torina i ponovo je postigao gol. On je ekipi Siniše Mihajlovića obezbedio bod na gostovanju Udinezeu, pošto je u 77. minutu izjednačio na 2:2 i tako postavio konačan rezultat utakmice.

Srpski fudbaler, koji se pomalo neočekivano nije našao na spisku reprezentativaca Srbije za naredne mečeve, primio je loptu sa desnog boka na ivicu kaznenog prostora. Dva fudbalera Udinezea su ga napala, ali je on sjajnim driblinzima uspeo da napravi sebi prostor za šut i levom nogom plasirao loptu iza leđa golmana Karnezisa.

Prethodno je Benasi u 15. minutu doveo Bikove iz Torina u vođstvo, ali su igrači Udinezea preokretnuli u drugom poluvremenu golovima Tereua i Zapate. Bili su blizu pobede, ali je Ljajić mislio drugačije.