≫

Emotivna koreografija navijača Milana za Berluskonija, a evo i kako je Don Silvio to doživeo u loži (VIDEO)

Legendarni funkcioner je takođe najavio da mu ovo nije poslednji derbi, iako sredinom decembra prepušta Rosonere Kinezima

• 0

Derbi meč Serije A između Milana i Intera u nedelju veče završen je nerešenim rezultatom, nakon što je Ivan Perišić pogodio u 92. minutu i tako sačuvao Neroazure - 2:2.

Taj gol Perišića tema je dana italijanskih medija i stručnjaka koji nikako da dokuče kako se odbrana Milana ''raspala'' minut pre kraja.

Uporedo s Hrvatovim golom priča se i o koreografiji domaćih navijača pred početak meča. Naime, na tribini Milanista našao se lik Silvija Berluskonija kom su se navijači na taj način zahvalili za sve.

Don Silvio je, naravno, bio na svom mestu u svečanoj loži odakle je emotivno posmatrao koreografiju upućenu upravo njemu.