≫

Osetili su gnev Suareza i Mesija: Barsa uništila Las Palmas sa 5:0 (VIDEO)

Katalonci se vraćaju na pobednički kolosek

• 1

Fudbaleri Barselone demolirali su Las Palmas sa 5:0 u 18. kolu Primere i vratili su se na pobednički kolosek posle kiksa u prethodnom kolu prethodnom kolu na gostovanju Viljarealu.

Luis Suarez je postigao dva gola, a po jedan Mesi, Arda Turan i Aleš Vidal. Urugvajac je načeo goste na Kamp Nou u 14. minutu, a sve je rešeno u drugom poluvremenu, kada je Mesi u 52. minutu da gol za 2:0 posle loše reakcije golmana Las Palmasa. U narednih sedam minuta već je bilo 4:0, posle novog gola Suareza u 57. minutu, a zatim i Arde Turana dva minuta kasnije.

Konačan rezultat delo je Aleša Vidala u 80. minutu, koji je emotivno to proslavio.

Mesi je golom protiv Las Palmasa uspeo da uradi nešto što nijedan igrač pre nije.

On je postigao golove protiv svih klubova koji su trenutno članovi prve španske lige, a Las Palmas je 35. protiv kojeg se sjajni Argentinac upisao u strelce.