BOMBETINA MATIĆA KAKVA SE RETKO VIĐA: Spektakularan gol srpskog reprezentativca na Vembliju! (VIDEO)

Nemanja Matić je spektakularno okončao prvi polufinalni duel FA Kupa

• 3

Čelsi se plasirao u finale FA Kupa, pobedom od 4:2 nad Totenhemom, a spektakl na Vembliju uveličao je srpski reprezentativac Nemanja Matić, koji je postigao spektakularan gol za konačan rezultat u 80. minutu utakmice.

Matić je sa oko 27 metara raspalio po lopti levom nogom i pogodio same rašlje gola Totenhema, za veliku radost Plavaca, pošto je već tada bilo jasno da će biti teško njihovom gradskom rivalu da se vrati u meč.

Vilijan je u prvom poluvremenu dao dva gola za Čelsi, od čega jedan iz penala, dok su za Totenhem golove dali Kejn i Dele Ali, pa je rezultat u jednom momentu bilo 2:2.

Ipak, golovima Azara i Matića Čelsi je obezbedio finale u kojem čeka pobednika duela Arsenal - Mančester Siti.