Paun vlada Amerikom, Nikolić odmakao na listi najboljih strelaca golom u 3. minutu! (VIDEO)

Čikago na krilima Nikolića igra sve bolje

• 0

Fudbaleri Čikaga uhvatili su pravi zalet, pošto su pobedili Dalas sa 2:1 i vezali četvrti trijumf.

Ekipa Veljka Paunovića povela je golom Nemanje Nikolića već u 3. minutu, odgovorio je Lama u šestom, da bi samo tri minuta kasnije Akam postavio konačan rezultat.

Ostaje žal samo što Nikolić nije realizovao penal u 93. minutu, jer bi dodatno odmakao konkurentima na listi strelaca. Sada ima 11 golova, prati ga Tores iz Hjsutona sa devet, dok Sapong i legendarni David Vilja imaju po osam.

Na tabeli Istoka, Čikago je drugi sa 24 boda iz 13 mečeva, Toronto ima 26 bodova nakon remije sa Njujork Red Bulsima.