Grobari na poluvremenu zapevali ''Zašto ćutite'', a onda je usledio žestok odgovor Delija (VIDEO)

Prve žešće prozivke pale su u pauzi finalnog meča

• 30

Taman pošto je Milorad Mažić označio kraj prvog poluvremena u večitom derbiju, navijači Partizana su krenuli sa prozivkama upućenim pristalicama Crvene zvezde.

Partizan je imao prednost od 1:0 golom Milenkovića, što je bio i mkonačan rezultat, a sa južne tribine se začulo:

- Zašto ćutite, p...e ciganske!

Nije puno prošlo, a začuo se brutalan odgovor Delija:

- Zašto bežite, p...e grobarske!

Navijači Zvezde su aludirali na scenu od pre neku noć kada su Delije napale Grobare ispred Hrama Svetog Save, a ovi pobegli.

Podsetimo, Partizan je osvoji duplu krunu tim jedinim golom Milenkovića.

Ubrzo poslel utakmice čelnici Zvezde sazvali su hitnu konferenciju na Marakani gde je Zvezdan Terzić objavio rat Slaviši Kokezi.