JSL: Rad siguran na Banjici

U poslednjem meču sedmog kola Jelen Super lige Rad golom Luke pobedio Jagodinu (1:0) i zadržao drugo mesto na tabeli između "večitih". Uz Zvezdu jedini neporaženi tim u ligi

• 0

"Bebe sa Banjice" sigurne. Ostvarile su i petu pobedu u sedam mečeva Jelen Super lige.

Zanimljiva poslednja utakmica sedmog kola. Rad je bio bolji i imao više šansi, ali imala je i Jagodina svoje prilike i to uglavnom iz polu kontri i dugih lopti."Građevinari" su svoje šanse najčešće imali preko kapitena Kojića i Perovića.

Tvrd meč sa dosta faulova i prekida, ali i ansi ipak je pretio da se završi bez golova. To nije dozvolio mladi Predrag Luka.

U 80. minutu Milan Pršo prošao je po levoj strani i zavrnuo loptu u sredinu. Golman Jagodinaca Gondžulić je loše intervenisao i samo odbio loptu do penala gde se našao Luka i samo plasirao loptu u gol, i ispostavilo se postavio konačan rezultat rezultata na Banjici.

Bilo je nekoliko spornih situacija i to naročito posle pokušaja Slavka Perovića. Po jednom u oba poluvremena posle njegovih šuteva lopta je pogađala u ruku defanzivce Jagodina, ali sudija je ostao nem na te "čiste" penale i na kraju je zbog protesta Perovića čak častio i žutim kartonom.

Rad je nastavio da pruža sjajne partije ove sezone. Posle sedam kola Rad je uz Zvezdu jedina neporažena ekipa. Na tabeli se nalaze između "večitih" rivala gde imaju po bod više od Zvezde, a bod manje od crno-belih.