PRIMERA: Krah Majorke protiv Levantea

Levante je načeo Majorku u finišu prvog poluvremena, a potpuno je deklasirao u 13 minuta drugog, i ubedljivo trijumfovao 4:0

• 0

U prvom nedeljnom meču 15. kola španske Primere, Levante je naneo težek poraz Majorki - 4:0.

Gosti su se držali do pred kraj prvog poluvremena, kada ih je načeo Martins u 43. minutu. U nastavku katastrofa, za svega 13 minuta Levante postiže još tri gola i ubedljivim trijumfom potvrđuje se kao kandidat za osvajanje četvrtog mesta, koje bi moglo da rezultira i plasmanom u Ligu šampiona.

Levante- Majorka 4:0

(Martins 43, Navaro 49, Garsija 55, Ibora 58)