ČOVEK SA STO RUKU: Stanić nije primio gol 21 minut

Srpski golman sačuvao mrežu Metalruga u drugom poluvremenu i primio samo četiri gola u pobedi nad Silkeborgom 32:18

• 1

Golman Metalurga i srpske reprezentacije Darko Stanić nije bez razloga nazvan ministrom odbrane, čovekom sa "sto ruku" ili "hobotnicom",jer ponovo briljira na golu. Stanić nije primio gol čak 21 minut u drugom poluvremenu meča Lige šampiona sa Silkeborgom a Metalurg je pobedio danski tim sa 32:18.

Srpski golman je u drugom delu meča primio samo četiri gola i najzaslužniji je za pobedu svog tima i prolaz u narednu rundu takmičenja. Makdeonski tim je zauzeo drugo mesto u grupi C.