JSL: Voši derbi sa Spartakom, Jagodina iznenadila OFK na Karaburmi! (FOTO)

Novosađani pobedili Spartak 2:1 i makar se privremeno izjednačili sa Crvenom zvezdom, Jagodinci treći put slavili u gostima i pokazali da ne odustaju od Evrope

• 0

Mečevi 17. kola Jelen Superlige protekli su većinom u dominaciji domaćina.

Jedini gost koji je slavio bila je Jagodina, koja je na Karaburmi iznenadila OFK Beograd 3:1, uz čak dva gola u nadoknadi vremena. OFK je preko Škrbića u drugom minutu nadoknade ugrozio vođstvo Jagodinaca, a pokazalo se da je bilo vremena za još jedan gol, ali taj je završio u mreži "romantičara".

Vojvodina je u meču koji se može nazvati derbijem među utakmicama odigranim od 14 časova savladala neugodni Spartak 2:1, a posao im je bio olakšan kada su Subotičani u 75. minutu ostali sa deset igrača, posle isključenja Bratića.

Javor je bio ubedljiv protiv "fenjeraša" Smedereva 4:0, "oklop" nije izdržao ni deset minuta, a do 26. bilo je već 3:0.

Vredne pobede minimalcima ostvarili su Novi Pazar protiv Kragujevčana, i to golom već u drugom minutu, niški Radnički u meču sa Hajdukom i Sloboda protiv BSK.