I PARTIZAN SE OBRUKAO NA ROĐENDAN: Javor izvukao bod u Humskoj! (FOTO)

Bio je Partizan očajan i izviždan u Humskoj.Ni gola ni igre od crno - belih koji tope prednost nad Crvenom zvezdom

• 9

Posle Crvene zvezde na jubilej Marakane, ni Partizan nije uspeo slavljenički da okonča meč, na svoj rođendan!

Javor je pokvario proslavu 68. rođendana Partizana! Na stadionu JNA utakmica je završena bez golova 0:0, pa je nešto preko 10.000 Grobara tužno i razočarano napustilo Humsku.

Posle još jednog kiksa crno-beli bi pauzu u prvenstvu mogli da dočekaju sa samo bodom prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu, koja sutra gostuje na Banovom brdu. Pre samo 14 dana srpski šampion je imao šest bodova prednosti.

U meču sa Ivanjičanima nije sve polazilo od noge crno-belima, koji su u prvom poluvremenu uputili samo jedan udarac u okvir gola gostiju.

Slavljenička atmosfera u Humskoj kao da je previše opustila fudbalere Partizana, pa su se usled trome igre domaćina pred kraj prvog poluvremena čuli zvižduci sa tribina.

Najbolju šansu u tom delu igre propustio je Nikola Kojić koji je na asistenciju Miloša Jojića promašio gol u situaciji jedan na jedan. Kojić je nastavio seriju promašaja koju je počeo od starta sezone.

U igri šampiona osetio se izostanak kapitena Saše Ilića zbog virusa, a ni ulazak Ismaela Fofane umesto Đemba Đembe nije mnogo promenio u igri Partizana tokom drugih 45 minuta.

U 68. minutu na južnoj tribini uz baklje i transparent sa godinom osnivanja kluba, 1945, obeležen je rođendan kluba!

Najbolju šansu u drugom delu imao posle slobodnog udarca Miloša Jojića, sa gotov istog mesta sa kog je rešio poslednji večiti derbi protiv Crvene zvezde, ali je golman Lazović "izvadio loptu iz gola".

Da li su dani Vuku Rašoviču odbrojani?

Partizan: Stojković, Živković, Volkov, Stanković, Obradović, Đemba  Đemba (od 46. Fofana), Gulan, Jojić, Ninković (od 84. Luka), Živković, Kojić (od 70. Malbašić).

Javor: Lazović, Gojačanin, Miletić, Milović, Đokić Željko, Alimpijević, Đokić, Docić (od 81.Vidić), Gafurov (od 72. Veselinović), Sotirović, Ivković (od 62. Radivojević).

Pogledajte rezultate ostalih mečeva osmog kola.

Tabela: Partizan 17, Čukarički (-1) 14, Crvena zvezda (-1) 13, Vojvodina (-1) 13, Radnički Niš (-1) 12...

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!