≫

Premijerligaškom ludilu nema kraja: Čelsi primio 3 gola za poluvreme i izgubio! Siti jedva protiv Brajtona (VIDEO)

Prvo kolo najbolje lige - spektakl!

• 2

Kada za Premijer ligu kažu najbolja i najatraktivnija liga na svetu, verovatno misle na ovo: Arsenal - Lester 4:3, posle 2:3 u 82. minutu, Votford - Liverpul 3:3, posle 2:1 i 3:1...

A šta tek reći za ovaj rezultat: Čelsi - Barnli 0:3 posle prvog poluvremena - u Londonu?! Na kraju, pobeda gostiju rezultatom 3:2.

Ludilu prvog kola Premijer lige za sezonu 2017/2018. ne nazire se kraj.

Šampion je u nokdaunu, Konte je u neverici nakon košmarnih prvih 45 minuta tokom kog je njegov tim, sem toga što je primio tri gola, ostao bez dva igrača.

Tim Kejhil je već u 14. minutu isključen nakon neopreznog, a oštrog starta nad igračem Barnlija, da bi fabregas sredinom drugog poluvremena zaradio drugi žuti karton.

Izlazak Kejhila je bio početak nezapamćenog brodoloma "plavaca".

Barnli je znalački počeo da koristi igrača više, poveo golom Vouksa u 24. minutu, duplirao vođstvo preko Varda u 39, a onda 43, ponovo preko Vouksa, potpuno šokirao "Stamford Bridž".

U nastavku je Morata u 69. minutu smanjio na 1:3, a Luiz je u 88. uneo neizvesnost u finišu. Ipak, snage za preokret nije bilo.

Everton je golom Runija osvojio sve tri boda u duelu protiv Stouka, a novajlija Hadersfild je sa 3:0 torpedovao Kristal Palas.

Mančester Siti je tek u poslednjih 20 minuta slomio novajliju Brajtona.

Aguero je postigao pogodak u 70. minutu, da bi Dank pet minuta kasnije dao autogol.