Runi terorisao Siti i u dresu Evertona, ali je bunker pukao u 82. minutu (FOTO) (VIDEO)

Meč završen bez pobednika

• 0

Fudbaler Mančester Sitija i Evertona odigrali su nerešeno derbi 2. kola Premijer lige na Etihadu - 1:1 (0:1).

Poveli su gosti sredinom prvog poluvremena golom Vejna Runija, a bod Građanima doneo je Rahem Sterling u 82. minutu.

Runiju je to inače bio 200. gol u Premijer ligi čime je nastavio i da teroriše Siti. Podsetimo, odlično je to radio za 13 godina u dresu Mančester junajteda.

Domaći tim je čitavo drugo poluvreme igrao bez isključenog Kajla Vokera koji je zaradio drugi žuti karton u 44. minutu na asistenciju četvrtog sudije.

I Everton je meč završio sa 10 igrača, pošto je Šniderlin u 88. pocrveneo.

Zanimljivo, Siti je i sa igračem manje bio bolji rival u drugom poluvremenu. U prvom su, pre primljenog gola, potpuno dominirali. Čak pogodili i stativu.