Grobari već plaču za Leonardom: Brazilac postigao sjajan gol za Al Ahli u Ligi šampiona Azije (VIDEO)

Sjajno se ubacio u prazan prostor u pravo vreme i zakucao loptu u mrežu protivničkog golmana

• 12

Brazilac Leonardo uspešno je započeo karijeru u Al Ahliju po odlasku iz Partizana. Doskorašnji miljenik Grobara postigao je svoj prvenac u dresu kluba iz Saudiske Arabije, na gostovanju Persepolisu iz Irana u okviru Lige šampiona Azije.

Al Ahli je poveo već u 2. minutu preko Al Some, da bi Leonardo duplirao prednost u 58. minutu. Na kraju su domaći ipak uspeli da stignu do izjednačenja, pa je konačni rezultat bio 2:2.

Ipak, Leonardov tim ima povoljan rezultat pred revanš u Saudijskoj Arabiji, koji je na programu 12. septembra.

Leonardo se u 58. minutu sjajno ubacio iz drugog plana posle dodavanja Al Jamana, izašao je sam pred golmana Persepolisa i zakucao loptu u mrežu sa nekih sedam metara udaljenosti.