≫

Mesi se igrao sa Bufonom, povreda Pogbe i slavlje Junajteda, Čelsi i PSŽ pregazili rivale! (VIDEO)

Ako se po jutru dan poznaje, gledaćemo sjajan fudbal u sezoni 2017/2018!

• 6

Konačno se vratila Liga šampiona, start je doneo veliki broj golova i zanimljivih ishoda!

Barselona je u derbiju slomila lako Juventus sa 3:0, PSŽ i Čelsi nisu štedeli inferiorne rivale, Mančester junajted je prevazišao povredu Pogbe za 3:0.

Od srpskih igrača, najteže je bilo Urošu Đurđeviću, koji je pretrpeo poraz protiv Sportinga sa 3:2.

GRUPA D: Barsina dominacija i horor Đurđevića

Mesi je predugo čekao na momenat da zatrese mrežu Đanluiđija Bufona, uspeo je to konačno na Kamp Nou sada protiv Juventusa u 45. minutu!

I ne samo to, dao mu je još jedan gol, a oba su bila potpuno tipična za njega, dugo je vodio loptu i dočekao pravi trenutak za šut, a legendarni Điđi je mogao samo da prati loptu pogledom. Na listi strelaca našao se i Rakitić, a katalonski klub je poslao jasnu poruku da neće žaliti za Nejmarom, koji je otišao u PSŽ.

Olimpijakos je dočekao Sporting sa Urošem Đurđevićem u startnoj postavi, ali će se bivši napadač Partizana potruditi da što pre zaboravi duel. Već u 2. minutu su Pirejci primili gol, u 43. su gubili sa 3:0, a Đurđević je zamenjen u 63. minutu.

Na poluvremenu, Zdjelar je zamenio Fortunisa, pa je i on bio jedan od učesnika poraza na Karaiskakiju, koji je pred kraj ublažen za 2:3.

GRUPA B: Ples Parižana u Škotskoj i rutina Bavaraca

PSŽ je fino raspodelio snage jer su u prvom poluvremenu golove postigli Nejmar, Mbape i Kavani, dok je Bajern imao nešto lakši posao još od 11. minuta.

Kums je skrivio penal i dobio crveni karton, Levandovski je bio hladnokrvan sa bele tačke, a Alkantara je sve rešio u 65. minutu. Nešto teži posao imao je Uroš Spajić jer je 80 minuta igrao bez partnera u defanzivnoj liniji, ali se može reći da je belgijski tim časno poražen u Minhenu.

GRUPA C: Čelsi gazio do šestice

Plavci nisu bili milostivi prema Azerbejdžancima iz Karabaga, sa šest golova su ih ispratili kući, a posebno je bio upečatljiv pogodak Zapakoste u 30. minutu sa oko 30 metara iskosa sa desnog boka.

Bačuai se nadovezao sa dva pogotka ua nastavku, a loš utisak ostavili su Roma i Atletiko, na meču gde je pravdu delio naš Milorad Mažić. Ceo meč odigrao je naš Aleksandar Kolarov.

GRUPA A: Đavoli mogu bez Pogbe

Mančester junajted pobedio je Bazel glatko, iako su navijači bili razočarani u 19. minutu, kada se povredio Pogba. Njega je zamenio Felaini i brzo je vratio osmeh publici pogotkom, Lukaku i Rašford su dokusurili Švajcarce.

Dobroj večeri za Andriju Živkovića isprečili su se Moskovljani. Bivši igrač Partizana je asistirao Seferoviću za vođstvo Benfike u 50. minutu, ali su preokret režirali Vitinjo i Žamaljetdinov.