≫

Milan se oporavio od poraza u derbiju, Mihin Torino se izvukao na Meaci, Kolarov asistent (FOTO) (VIDEO)

Neroazuri su pogocima Romanjolija i Susa slavili protiv Sasuola u Ređo Emiliji

• 1

Fudbaleri Milana slavili su na gostovanju Sasuolu u poslednjoj utakmici 12. kola Serije A i uspeli su da se oporave posle poraza u derbiju Italije od Juventusa u prethodnom kolu.

Golove su postigli Romanjoli i Suso, pa su sa nova tri boda Neroazuri došli do 7. mesta na tabeli.

Posebno spektakularan bio je gol Susa, koji je postigao pogodak posle sjajnog solo prodora, kada je iz teške pozicije zakucao loptu levicom pod prečku.

Siniša Mihajlović može da bude zadovoljan bodom protiv Intera, iako je Torino vodio na Đuzepe Meaci do 79. minuta - 1:1 (0:0).

Bikovi su do poslednjeg trenutka strepeli i za taj bod, pošto je Matijas Vekino u 89. minutu pogodio prečku.

Prvi gol na meču viđen je u 60. minutu kada je Jago Falke savladao Handanovića, da bi Eder u 79. na asistenciju Ikardija poravnao rezultat.

Ono za čime Torino može da žali jeste šansa koju je Beloti imao u 69. minutu. Da je pogodio, verovatno bi to bila tri boda za goste.

Inter je ostao na drugom mestu sa 30 bodova i utakmicom više, dok je Torino na 7. mestu sa 17 bodova.

Napoli nije uspeo da iskoristi kiks Intera, pošto su i oni odigrali nerešeno u Veroni protiv Kjeva - 0:0.

Ali njihove greške naplatio je Juventus koji je posle preokreta savladao Benevento rezultatom 2:1.

Gosti, koji do sada nisu uzeli nijedan bod, voidli su na poluvremenu golom Ćićiretija, da bi Iguain i Kvadrado preokrenuli rezultat - 2:1.

Juventus je sada drugi sa 31 bodom, Napoli ima bod više, a Inter bod manje.

Roma je došla do 27. boda, jer je u Firenci savladala Fjoentinu rezultatom 4:3. Asistent kod trećeg gola Manolasa bio je Aleksandar Kolarov.