≫

I Banetu se zavrtelo u glavi od akcije: Brutalan napad i gol Spartaka u derbiju protiv Zenita! (VIDEO)

Sjajan gol dostojan i liga petice!

• 4

Fudbaleri Spartaka iz Moskve dali su spektakularan gol Zenitu u derbiju ruskog prvenstva.

Vodio je Spartak od 19. minuta golom Samedova, ali je pogodak Adrijana u 30. bio akcija za udžbenike.

>>>Zvezda odgovorila Partizanu: Svirano vam je 7 penala u šest mečeva u nizu, a našim igračima lome noge bez opomene!

Tri munjevita pasa su iz prodora razmenjena tako da su igrači Zenita ostali potpuno razoružani.

Ni naš Branislav Ivanović prosto nije imao vremena da bilo šta učini ili reaguje, lopta je išla kao u video igrici, posebno je bio atraktivan pas štiklom od Ze Luisa do Adrijana, koji je loptu samo smestio u sam donji ugao.

Posle toga, Krišito je smanjio na 2:1 do poluvremena, pošto je jako tukao sa 20-ak metara, usput je lopta pogodila jednog od igrača Spartaka i prevarila golmana.

U 98. minutu, džoker Pašalić je dao gol za konačnih 3:1, pa je Spartak sada 4. na tabeli sa 31 bodom. Lokomotiva ima 39, Zenit 33, CSKA 32!