≫

Fenomenalna asistencija Tadića protiv Arsenala, Runi nije dozvolio Liverpulu da pobedi (VIDEO)

Žiru doneo bod Tobdžijama

• 1

Jedan gol na početku, drugi na kraju meča i podela podova na Sent Meriju - Sautempton i Arsenal su odigrali 1:1!

Domaći tim je poveo već u 3. minutu golom Čarlija Ostina, ali polovina gola sasvim sigurno ide na ''dušu'' Dušana Tadića.

Srpski reprezentativac je maestralno ostavio Ostina samog, a ovom nije bilo teško da savlada Čeha.

Međutim, Žiru se u 88. minutu pobrinuo da barem bod ode za London. U svom stilu - glavom!

Liverpul i Everton su u derbiju Mersisajda podelili bodove - 1:1.

Redsi su poveli preko njihovog ovosezonskog najboljeg igrača - Mohameda Salaha - na samom isteku prvog poluvremena. Igrao se 42. minut kada je Egipćanin matirao Pikforda.

Ipak, Karamele su stigle do boda golom Vejna Runija iz penala u 78. minutu. A skrivio ga je Dejan Lovren.

Mogao je Liverpul do sve tri boda u 86. minutu, ali je Pikford maestralno skinuo udarac Kutinja iz slobodnjaka.