≫

Prvo snajper, pa onda volej! Dva gola srpskog čuda od igrača Milinković Savića! (VIDEO)

Nastavlja srpski reprezentativac sa bravurama u dresu lacija

• 4

Ne prođe kolo u Seriji A, a da ne vidimo neki dobar potez, gol ili asistenciju od najpominjanijeg srpskog igrača trenutno u Evropi - Sergeja Milinković Savića.

Bivši igrač Vojvodine postigao je dva gola protiv Verone i bio najzaslužniji za novu pobedu "nebeskoplavih", rezultatom 5:1 na "Olimpiku".

Kada je trebalo da se preuzme odgovornost kod rezultata 1:1, bivši igrač Vojvodine je istupio.

Najpre je početkom drugog poluvremena uspeo da smesti loptu tamo gde je jedino mogla da prođe u toj situaciji: vrhunski precizno, "iz prve", poslao je udarac kroz odbranu gostiju, a lopta je završila u bližem uglu golmana "Letećih Magaraca".

U 68. minut sve je bilo rešeno.

Ovoga puta Milinković Savić je odlično ispratio ubačenu loptu pred gol Verone, a odna "zategao" volej i pogodio za novu radost Lacijala.

Trener Siomne Inzagi odlučio je da najboljeg aktera utakmice izvede u 77. minutu (ušao Nani) kako bi ovaj zaradio aplauz čitavog stadiona.

Veliko bravo za sjajnog Srbina čiji su saigrači do kraja meča napunili mrežu nejakih gostiju sa još dva gola u režiji upravo Nanija i Bastosa.

Pokazao je i ovom prilikom Milinković Savić kakav je majstor i koliko je dragocen za Lacio koji će, ako se ostvare prognoze, ostvariti rekordnu zaradu onda kada dođe trenutak za transfer fenomenalnog srpskog fudbalera.

Pogledajte oba gola srpskog fudbalera protiv Verone.