Bog se vratio na gol i pokazao zašto je najveći: Bufon odbranio penal i približio Juve peharu (VIDEO)

I sa 40 godina dominira, što je stariji to je bolji

• 2

Fudbaleri Juventusa pobedili su Atalantu u prvom meču polufinala Kupa Italije sa 1:0 i na pragu su velikog finala, pošto naredni meč igraju na svom terenu.

Najzaslužniji za trijumf Stare torinske dame bili su Gonzalo Iguain i Đanluiđi Bufon. Prvi je postigao gol već u 3. minutu, dok ga je drugi sačuvao nekoliko minuta kasnije, kada je odbranio penal koji je Atalanta imala u 25. minutu.

Bufon dva meseca nije igrao, a u međuvremenu je bio i na odmoru u toku sezone sa svojom seksi suprugom. Čim se vratio na gol, neposredno nakon svog 40. rođendana, pokazao je zašto je i u ovim godinama možda i najbolji golman sveta.

Perfektno je pročitao šut koji je sa bele tačke uputio Papu Gomez i sprečio izjednačenje tima iz Bergama i omogućio crno-belima da se u trijumfalno vrate Torino pred revanš, koji je na programu 28. februara.

U drugom polufinalu igraju Milan i Lacio.