≫

Normalno je da ispadnemo: Đukić obrazložio zašto Partizan nije napravio ni šansu u Češkoj (VIDEO)

Prilično neubedljivo je delovala izjava Đukića posle meča

Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić prokomentarisao je poraz od Plzenja sa 2:0 u Češkoj.

Partizan je zasluženo ispao sa ukupnih 3:1, pošto je u Češkoj pokazao potpunu indolentnost.

- Ostaje nam da žalimo što nismo pobedili u Beogradu, ovde smo učinili sve da damo taj gol, nismo uspeli, normalno je da ispadnemo. Ne mogu da zamerim ekipi, dali su sve od sebe 180 minuta, čestitam igračima - rekao je Đukić za TV Arena Sport.

>>>Stojković izleteo na centar, pa se Česi šetali do praznog gola: Pogledajte vrhunac Partizanove uspavanke u 94. minutu! (VIDEO)

Partizan je igrao kao da je čuvao rezultat, pa nije bilo ni prave prilike za gol. To je pokušao da obrazloži Đukić.

- Postoji protivnik koji je isto tako dobar, čvrst, tvrd i nije lako. Nismo uspeli da stvorimo šansu i to je verovatno zasluga protivnika koji nije dozvolio da napravimo šansu. Ključno je što nismo uspeli da damo gol, znali smo to od samog početka. Pokušavali smo ali nismo uspeli.

Partizanu preostaje borba za domaću titulu protiv Crvene zvezde, koja je u šesnaestini finala Lige Evrope takođe eliminisana, od CSKA sa 1:0 u dvomeču.