Kavani spektakularnim makazicama najavio Mundijal: Retko se viđa ovakva magija (VIDEO)

Lopta mu je idealno "sela"

• 3

Reprezentativci Urugvaja savladali su Češku sa 2:0 u prijateljskoj utakmici u okviru Kina kupa i plasirali su se u finale, gde će igrati protiv Velsa, koji je bio bolji od domaćina sa 6:0.

Urugvajci su do pobede došli golovima svojih najboljih igrača - Luisa Suareza i Edinsona Kavanija. Fudbaler Barse dao je gol iz penala u 10. minutu, dok je u 37. minutu "El Matador" postigao spektakularan gol makazicama.

Posle asistencije glavom Nandeza, lopta je stigla do Kavanija, ali je putovala tako da je imao vremena da makazicama zahvati loptu i zakuca je u mrežu.