≫

Milivojević umalo da postigne gol karijere u Engleskoj, Vest Bromvič rastužio Liverpul pred Romu! (FOTO) (VIDEO)

Srpski fudbaler majstorski izveo slobodan udarac, prečka spasila gol Votforda

• 2

Fudbaleri Votforda i Kristal Palasa igrali su nerešeno bez golova u meču 35. kola Premijer lige.

Ekipa našeg reprezentativca Luke Milivojevića došla je tako do važnog boda u borbi da se održi izvan opasne zone, a centrimetri su odlučivali da uzme sva tri boda i praktično jednom nogom zagazi ka opstanku.

U centru pažnje bio je upravo srpski fudbaler koji je u drugom poluvremenu izveo skoro savršen slobodan udarac iskosa sa leve strane, malo van kaznenog prostora - gađao bliži gornji ugao, i pogodio prečku!

Fantastičan bi to bio gol da je lopta ušla tamo gde je zamislio Milivojević i gde su je "već videli" mnogi na stadionu.

Kristal Palas je posle remija šest bodova udaljen od prvog tima "ispod crte" Sautemptona, opstanak još uvek nije obezbeđen, ali je veoma blizu...

Albion izvukao važan bod protiv Liverpula; Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Liverpula posle vođstva od 2:0, remizirali su sa Vest Bromvič Albionom. 2:2, u prvom meču 35. kola engleske Premijer lige.

>>>Naslednik legendarnog Arsena Vengera dolazi iz Španije! (FOTO)

Samo 4. minuta bilo je dovoljno ekipi Jirgena klopa da dođe u vođstvo. Posle centaršuta Manea, Vajnaldum je prosledio loptu do Inglsa koji nije imao problem da zatrese mrežu domaćina. Zanimljivo je da je Ingls postigao gol posle skoro 3 godine, odnosno posle 930 dana.

Na novi gol čekalo se do 72. minuta kada je Salah nastavio golgeterski niz svojim 31. pogotkom u najjačem fudbalskom takmičenju na ostrvu. Ipak, to je bilo sve od Redsa na ovom meču.

Salah postigao 41. gol ove sezone u svim takmičenjima; Foto: Tanjug/AP

Mrežu gostiju potom je načeo Livermore u 79. minutu kada je naleteo na odbijenu loptu.

Do kraja, Klop je izvršio, ispostaviće se, pogrešnu izmenu kada je Egipćanina zamenio Hrvat Lovren koji je zasmetao svom golmanu prilikom slobodnog udarca Vest Bromviča. Rondon je zakucao loptu u mrežu gostiju, igrao se 88. minut.

Sledeću utakmicu Liverpul igra u utorak protiv Rome u okviru Lige šampiona.