Stouk ispao iz Premijer lige posle 10 godina: Nije pomoglo ni remek-delo Albanca (VIDEO)

Posle 10 godina u najjačem rangu, ekipa sa Britanije seli se u niži rang

• 5
Đerdan Šaćiri plače posle ispadanja Stouka; Foto: Guliver/Gareth Copley/Getty Images

Posle 10 godina u najjačem rangu engleskog fudbala, Stouk će se preseliti u Čempionšip! To je i matematički jasno nakon što ih je Kristal Palas pobedio sa 2:1 na gostovanju u 37. kolu!

Ekipa Pola Lamberta i definitivno je ispala pošto ima daleko lošiju gol razliku od Svonsija a tri boda manje od njih, uz dva meča manje.

Gol Patrika van Anholta u 86. minutu poslao je Stouk u niži rang.

Sve je lepo krenulo za Stouk, kada je u 43. minutu Đerdan Šaćiri postigao sjajan gol iz slobodnog udarca.

Ipak, u drugom poluvremenu smo videli preokret Palasa, za koji je Milivojević odigrao čitav meč i dobio žuti karton.

Džejms Mekartur je postigao gol za izjednačenje u 68. minutu nakon proigravanja Rubena Loftus-Čika, da bi Van Anholt u 86. minutu iašao sam pred golmana Batlanda i matirao ga, čime je rastužio sve navijače sa Britanija stadiona.