Kako se Saša Ilić za minut iskupio za promašaj decenije i bacio Grobare u trans! (VIDEO)

Junak meča je najstariji akter polufinala Kupa Srbije Saša Ilić

• 6

Fudbaler Partizana Saša Ilić pobedonosnim pogotkom u 89. minutu u pobedi protiv Čukaričkog od 2:0, po ko zna koji put uspeo je da ispiše istoriju kluba.

>>>Saša Ilić iščupao Partizanovo finale Kupa u 90. minutu, Lalatović prokockao 4:2 u drami! (VIDEO)

I u svojoj 40. godini Saša Ilić u svojim nogama ima neophodno fudbalsko znanje koje donosi prevagu na terenu. U ovom slučaju, njegov pogodak crno-belima doneo je "spas sezone" i prolazak u finale Kupa Srbije.

Prvo je Ilić promašio stopostotnu šansu, kada je sa nekim 5 metara promašio prazan gol, ali, samo par trenutaka kasnije uspeo je da se dobrano iskupi i pošalje loptu u mrežu za 2:0. Upravo je to bio onaj rezultat koji je bio potreban njegovom klubu kako bi prošao u finale.