≫

Duško Tošić podbacio u porazu Piksijeve ekipe, nije se proslavio ni Boaći! (VIDEO)

Tošić podbacio, Boaći ostavio slab utisak

• 13

U kineskom derbiju, Tjanđin Kvanđan pobedio je ekipu Gvangžu R&F sa 2:1.

Tim Dragana Stojkovića nije se proslavio u duelu sa rivalom Paulom Sousom, koji je imao jačeg aduta u napadu, u vidu Alešandrea Pata.

Poveo je Tjanđin već  6. minutu preko Janga, a u 24. je Pato dobro izlomio odbranu i zatresao mrežu.

Jedna od njegovih žrtava bio je i naš Duško Tošić, koji se sa saigračem kasno povlačio, a zatim i ostavio previše prostora Brazilcu za lagan šut.

Nisu se proslavili ni saigrači koji su kasnili da pomognu odbrani, a gol za 2:1 stigao je kasno, mrežu je u 88. minutu tek zatresao Zahavi.

U susretu Đangsu Suninga i Pekinga, bivši, a možda i novi pozajmljeni igrač Crvene zvezde Ričmond Boaći, nije se proslavio.

Bio je starter i sve što je uspeo je da dobije žuti karton, mreže su mirovale do kraja.

Pobedu je samo slavio Nemanja Pejčinović sa 2:1 protiv Lifana u dresu Jataija.