Cirkus u Nišu: Kosanović napustio teren zbog sumnjivog penala za Radnički (VIDEO)

Trener Napretka izrazio je protest zbog

• 16

Izuzetno buran meč viđen je na Čairu između Radničkog i Napretka, koji je završen rezultatom 3:3. Bilo je na ovoj utakmici lepih poteza, čak šest golova, ali i detalja koji nemaju veze sa fudbalom i koji su pokvarili sportsku predstavu.

Sudija Dragan Čolović potrudio se da bude u glavnoj ulozi, pošto je sudio dva izuzetno sumnjiva penala za Radnički.

Nakon što je Napredak poveo golom Regisa u 29. minutu, Stanisavljević je sa bele tačke poravnao rezultat u 44. minutu.

Neposredno pre izvođenja penala klupu je iz revolta napustio trener Napretka Milorad Kosanović, koji je odšetao preko čitavog terena i izašao pre nego što je završeno prvo poluvreme.

Sudija mu nije dozvolio da se vrati na klupu na startu drugog poluvremena, pa je Napredak morao bez svog trenera u nastavku meča, koji je takođe bio veoma buran.

Napredak je poveo preko Vukanovića u 71. minutu, ali je Čolović pet minuta kasnije ponovo pokazao na belu tačku, nakon još jedne sumnjive situacije u kaznenom prostoru.

Haskić je bio precizan sa bele tačke, da bi u 80. minutu Pankov doneo potpuni preokret i vođstvo Nišlijama, kao i burno slavlje domaćih igrača i trenera Nenada Lalatovića.

Ali to nije bio kraj. Saša Stojanović je u 83. minutu dobio direktan crveni karton, a do kraja meča je Ndijaje izjednačio rezultat i postavio konalan rezultat.