Kadeti Partizana pobedili Zvezdu na Marakani, dan nakon što su i omladinci crno-belih slavili (VIDEO)

Crno-beli slavili rezultatom 3:1

• 14

Savršen vikend za omladinsku školu Partizana! Posle omladinaca, koji su svoj trijumf nad Crvenom zvezdom ostvarili u subutu, i kadeti crno-belih su na pomoćnom terenu Marakane bili bolji od večitog rivala.

I to posle preokreta, nakon što je Zvezda prva povela - 3:1 (1:1).

Crveno-beli su stigli do gola u 29. minutu kada je Njamculović srećno glavom matirao golmana crno-belih.

Nije dugo prošlo, a na semaforu je stajalo 1.1. Partizan je imao jedan korner u 42. minutu, a Milivojević je poravnao rezultat. Isti igrač je u 72. minutu najavio preokret, da bi Čolić u 86. postavio konačan rezultat.

Zvezda je svoju priliku za pobedu propustila pri vođstvu, kada su do gola Partizana u dva navrata mogli do 2:0.