≫

Ronaldo opet nesrećan u pobedi Juvea: Parma izludela Kristijana, na kraju je promašio i loptu pri šutu! (VIDEO)

Juve uzeo ceo plen i bez učinka nove zvezde

• 4

Fudbaleri Juventusa pobedili su Parmu na gostovanju sa 2:1, a taj ishod nije u potpunosti usrećio Kristijana Ronalda!

Ponovo je Portugalac ostao bez pogotka, u 3. kolu Serije A još nema postignut gol, što ga je još jednom frustriralo na terenu.

Mandžukić je već u 2. minutu odlično reagovao u srcu 16-erca, Žervinjo je izjednačio u 33, da bi Matuidi u 58. rešio meč.

To je učinio na odličan pas Mandžukića, dok je Ronaldo u nastavku pokušavao uzaludno da matira Parmu.

Jednom je čak promašio loptu pri pokušaju makazica, ništa mu nije išlo po planu, a do kraja utakmice je imao ukupno 23 udarca na gol u ovoj sezoni, daleko više od svih igrača iz ostalih Top 5 liga a da nije postigao gol.

I pored toga, Juventus je prvi sa maksimalnim učinkom u prva tri kola, Parma je 14. na tabeli sa bodom.