≫

Radonjić ni na klupi, navijači Marseja razočarani uprkos pobedi! (FOTO)

Izostanak srpskog internacionalca nije po ukusu navijača

• 24

Fudbaleri Olimpik Marseja savladali su na gostovanju Monako u okviru 4. kola francuske lige sa 3:2, i to, bez novog pojačanja iz Crvene zvezde Nemanje Radonjića koji nije bio ni na klupi.

Opšti utisak posle meča dva tima jeste da je rezultat od 3:2 i potpuni preokret Marseja nije u potpunosti zadovolji navijače sa Velodroma.

>>> Zvezda dobila recept za Italijane: Sampdorija ponizila Napoli, potpuno lud meč Sasuola i Đenove! (FOTO) (VIDEO)

Marsej je prvi došao do gola preko Mitroglua, da bi usledio odgovor domaćina preko Tielmana i Falkaa koji su doveli Kneževe u vođstvo.

Ipak, Tuavin je poravnao u 74. minutu da bi tek u 90. minutu gosti došli do pobede posle gola Žermena.

Ono što brine navijače jeste kako je 12 miliona vredno pojačanje crveno-belih, Nemanja Radonjić, meč gledao sa tribina. Baš zato su mnogi na Tviteru komentarima pokazali šta misle o potezu trenera svoje ekipe.

Komentari tipa: "Gde je Radonjić" i "Zašto ne igra", samo su neki od mnogih kulturnijih, jer, bilo je i onih koji su vređali trenera zbog izostavljanja Srbina.