≫

Mitrogol ne staje! Srbin je najbolji strelac Premijer lige! (VIDEO)

Novi pogodak srpskog napadača u remiju Fulama i Votforda

• 19

Fulam i Votford su remizirali sa 1:1 u 6. kolu Premijer lige, gde se ponovo istakao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, koji je postigao svoj 5. gol ove sezone i postao je ponovo najbolji strelac Premijer lige.

Fulam nije dobro počeo meč na svom terenu protiv Votforda, gde su gosti već posle dva minuta poveli golom Greja, ali je Aleksandar Mitrović ponovo proradio kada je bilo potrebno!

Srbin je postigao gol u 78. minutu posle dobre akcije Fulama, i asistencije Vieta, koji je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru i nesnalaženje fudbalera Votforda.

Ubacio je loptu u peterac, gde je bio Mitrović, koji je rutinski ubacio loptu u mrežu i izjednačio se na listi strelaca Premijer lige na prvom mestu sa Edenom Azarom. Obojica sada imaju po pet golova.

Malo je falilo da Mitrović postigne i drugi gol u završnici i da donese potpuni preokret i pobedu ekipi Slaviše Jokanovića, pošto je u 89. minutu pogodio prečku, kada je bio najviši u skoku posle jednog centaršuta.