Zvezda srušila Partizan u Železniku i došla na korak od titule!

Crveno-bele dobile su treću utakmicu finalne serije i u četvrtak imaju prvu meč loptu za titulu

• 8

Košarkašice Crvene zvezde povele su protiv Partizana u finalnoj seriji plej-ofa šampionata Srbije.

Crveno-bele su u trećoj utakmici savladale Partizan rezultatom 65:54, povele sa 2:1 u pobedama i za odbranu titule neophodan im je još jedan trijumf. Četvrta utakmica na programu je 26. aprila, a domaćin će biti Partizan.

Crveno-bele su prelomile meč u trećoj četvrtini u koju su dobile rezultatom 18:7, pa su na ulasku u polednjih 10 minuta vodile 50:35. Tu prednost crno-bele nisu uspele da ugroze, iako su do kraja susreta uspele da ublaže poraz.

Najefikasnija kod Crvene zvezde bila je Đorđević sa 12 poena, Adamović je ubacila poen manje, dok su kod Partizana Klausen i Matić postigle po 11 poena.

Četvrti meč na programu je u četvrtak od 20 časova.